Merter Bilişim

Merter Bilişim, İstanbul Merter'de bulunan bir teknoloji firmasıdır. Şirket, müşterilerine en son teknoloji ürünleri ve hizmetleri sunmayı hedefleyen profesyonel bir ekip tarafından kurulmuştur. Merter Bilişim, bilgisayar donanımı, yazılım çözümleri, ağ kurulumu, veri güvenliği ve diğer bilişim hizmetleri konusunda uzmanlaşmıştır. Müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutan firma, kaliteli ürünler ve güvenilir destek sunarak müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Merter Bilişim, teknoloji alanındaki yenilikleri takip ederek müşterilerine en iyi çözümleri sunmakta ve işletmelerin rekabet gücünü artırmalarına yardımcı olmaktadır. Etkili iletişim ve profesyonel hizmet anlayışıyla Merter Bilişim, bilişim alanında lider bir şirket olarak tanınmaktadır.

Bilgisayar tamiri ve güvenlik kamera sistemleri

Hakkımızda

Merter Bilişim olarak bilgisayar tamiri hizmeti ve güvenlik kamera sistemleri kurulumu yapmaktayız. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, profesyonel ve kaliteli hizmet sunmaktayız.

black and silver laptop computer on table
black and silver laptop computer on table

Hizmetlerimiz

Bilgisayar tamiri, donanım ve yazılım sorunlarının çözümü. Güvenlik kamera sistemleri kurulumu, izleme ve kayıt sistemleri. Ağ kurulumu ve sorun giderme.

Bilgisayar Tamiri
Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik Kamera alanında uzman ekibimiz, her Kurulum ve Arıza sorunlarını çözmek için hizmet vermektedir. Güvenlik kamera sistemleriyle ev ve iş yerlerinizi koruma altına alıyoruz.

MacBook Pro turned on
MacBook Pro turned on

İletişim

Adres
Telefon

Mehmet Nezihi Özmen Mah. Gölgeli Sok. İst. Güngören

info@merterbilisim.com

+90 532 660 2793