2011 yılından beri kurumsal şekilde hizmet veren firmamız; İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara ve Eskişehir’de profesyonel bir ekiple faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. İstanbul Merter’de bulunan genel merkezimizden ve Çekmeköy’deki şubemizden yürüttüğümüz hizmetlerimizden yararlanmak için diğer bölgelerden kargo ile gönderim yapabilir ya da uzaktan destek alabilirsiniz.

Bilgisayarlarınızda yer alan tüm sorunlarda profesyonel destek sağlamak ve sorunlara kesin çözümler bulmak için Merter Bilişim sizlere en kaliteli hizmeti verir. Her zaman müşteri memnuniyetini esas alan bir anlayışla hareket eden firmamız, uzmanlaşma alanı farklı olan çok sayıda personeliyle her soruna hızlı bir şekilde çözüm geliştirir. Küçük ya da büyük demeden tüm sorunlarınızı kalıcı olarak çözen firmamız, çözümü mümkün olmayan sorunlarda ise en iyi şekilde araştırıp sorunu çözme odaklı şekilde destek sağlıyoruz.

Hakkımızda

MacBook Pro on top of brown table
MacBook Pro on top of brown table
person using a laptop
person using a laptop
Güvenlik Kamera Sistemleri

Hizmetlerimiz

Merter Bilişim sektördeki eksiklikleri gözlemleyerek, daha güvenli ortamlar sağlamak ve elektronik güvenlik alanlarında hizmet vermek amacıyla kurulmuş olup, kurulduğu günden bugüne daha iyisini başarabilmek için sektörün gerektirdiği ciddiyet ve titizlikle çalışmalarına devam ederek projelerinde risk analizine önem verip risk oranını minimum seviyede tutarak aldığı görevleri başarı ile sonuçlandırmıştır.

Bilgisayar Onarımı

Müşterilerimize en iyi kalitede hizmet sunmak için projelerimizi büyük bir özenle gerçekleştiriyoruz. Güvenlik ve performans bizim için önceliklidir.